Nopa – osoby kontaktowe –Jesteśmy do Państwa dyspozycji

Michael Schmidt

Michael Schmidt

Prezes

Tel. +49 (0) 33 64 / 28 32 30
e-Mail. m.schmidt@nopa-valves.de

Lars Friedrich

Lars Friedrich

Terenowy Inżynier sprzedaży

Mobil: +49 (0) 172 / 99 99 07 2
e-Mail. l.friedrich@nopa-valves.de

Andreas Jäckel

Andreas Jäckel

Inżynier sprzedaży

Tel. +49 (0) 33 64 / 28 32 40
e-Mail. a.jaeckel@nopa-valves.de

Taher Khallouf

Taher Khallouf

Inżynier sprzedaży

Tel. +49 (0) 33 64 / 28 32 44
e-Mail. t.khallouf@nopa-valves.de

Rene Baeske

Rene Baeske

Inżynier sprzedaży

Tel. +49 (0) 33 64 / 28 32 45
Mobil. +49 (0) 172 / 999 19 55
e-Mail. r.baeske@nopa-valves.de

Daniel Heine

Daniel Heine

Terenowy Inżynier sprzedaży

Mobil. +49 (0) 151 / 53 58 49 71
e-Mail. d.heine@nopa-valves.de

Pawel Stobba

Pawel Stobba 

Inżynier sprzedaży

Tel. +49 (0) 33 64 / 28 32 43
Mobil. +48 606 / 71 68 08
e-Mail. p.stobba@nopa-valves.de

Tomasz Sadowski

Tomasz Sadowski

Terenowy Inżynier sprzedaży

Mobil. +48 696 / 84 53 37
e-Mail. t.sadowski@nopa-valves.de

Robert Mytzka

Robert Mytzka

Kierownik serwisu
Prokurist

Tel. +49 (0) 33 64 / 28 32 42
Mobil. +49 (0) 172 / 99 56 556
e-Mail. r.mytzka@nopa-valves.de

Anika Schreiber

Anika Schreiber

Referent handlowy

Tel. +49 (0) 33 64 / 28 32 46
e-Mail. a.schreiber@nopa-valves.de

Steve Altkrueger

Steve Altkrüger

Asystent

Tel. +49 (0) 33 64 / 28 32 52
Mobil. +49 (0) 151 / 65 13 25 69
e-Mail. s.altkrueger@nopa-valves.de

Stephan Zimmer

Stephan Zimmer

Technik serwisu

Thomas Hesse.

Thomas Hesse

Monter serwisowy

Marian Wenzel

Marian Wenzel

Monter serwisowy

Alexander Langkabel

Alexander Langkabel

Monter serwisowy

Sebastian Dreblow

Sebastian Dreblow

Monter serwisowy

Thomas Hesse.

Dieter Kuklinski

Monter serwisowy

Susanne Rosenow

Susanne Rosenow

staatl. gepr. Bilanzbuchhalterin

Tel. +49 (0) 33 64 / 28 32 20
e-Mail. s.rosenow@nopa-valves.de

Madlen Harwardt (Dipl.-Betriebswirtin - BA)

Madlen Harwardt

Dipl.-Betriebswirtin – (BA)

Tel. +49 (0) 33 64 / 28 32 22
e-Mail. m.harwardt@nopa-valves.de

Astrid Raschke

Astrid Raschke

Buchhaltung

Tel. +49 (0) 33 64 / 28 32 21
e-Mail. accounting@nopa-valves.de

Jenny Günther

Jenny Günther

Fachkraft für Arbeitssicherheit
Staatl. gepr. Betriebswirtin
AMD TÜV Rheinland GmbH

Tel. +49 (0) 33 64 / 28 49 0
Mobil +49 (0) 1516 / 74 09 50 1
e-Mail. jenny.guenther@de.tuv.com

Danuta Piecha

Danuta Piecha

Zarządzanie jakością

Tel. +49 (0) 33 64 / 28 32 50
e-Mail. d.piecha@nopa-valves.de

David Thamm

David Thamm

Przyjęcie / wysyłka towaru

Tel. +49 (0) 33 64 / 28 32 60
e-Mail. d.thamm@nopa-valves.de

NOPA Industriearmaturen GmbH Eisenhüttenstadt

Zur Hütte 15
15890 Eisenhüttenstadt

+49 (0) 3364 28 32 - 0
+49 (0) 3364 28 32 99
info@nopa-valves.de

Firma:*

Osoba kontaktowa :*

Ulica, numer:

Kod pocztowy:

Miejscowość:

E-Mail:*

Numer telefonu:*

Dotyczy:*

Wiadomość:

[recaptcha]

*pole obowiązkowe

NOPA Zapytanie ofertowe

Formularz zapytania ofertowego na armaturę

Formularz zapytania o zawory można znaleźć tutaj.