Telefon do serwisu: +49 (0) 3364-28 32-0

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI

Prosze wybrać swojego rozmówcę


Obszar




Kierownictwo
Herr Schmidt Funkcja Prezes zarządu, Doradztwo, Sprzedaż
Nazwisko: Michael Schmidt (Ingenieur)
Telefon: +49 (0) 33 64 / 28 32 30
Telefaks: +49 (0) 33 64 / 28 32 99
Mobil: +49 (0) 172 / 59 50 700
e-Mail: m.schmidt@nopa-valves.de


Sprzedaż
Herr Wolf Funkcja: Przedstawiciel / Doradztwo Aplikacj
Północ-Wschód
(Mapa)
Nazwisko: Jonathan Wolf (Vertriebsingenieur)
Telefaks: +49 (0) 33 64 / 28 32 99
Mobil: +49 (0) 172 / 99 91 955
   
e-Mail: j.wolf@nopa-valves.de

Herr Jäckel Funkcja: Przedstawiciel / Doradztwo Aplikacj
(Mapa)
Nazwisko: Lars Friedrich (Vertriebsingenieur)
Telefon: +49 (0) 33 64 / 28 32 0
Telefaks: +49 (0) 33 64 / 28 32 99
Mobil: +49 (0) 172 99 99 072
e-Mail: l.friedrich@nopa-valves.de

Herr Jäckel Funkcja: Doradztwo Aplikacji, Sprzedaż
Nazwisko: Andreas Jäckel (Dipl.-Ing. - FH)
Telefon: +49 (0) 33 64 / 28 32 40
Telefaks: +49 (0) 33 64 / 28 32 99
   
e-Mail: a.jaeckel@nopa-valves.de

Herr Sadowski Funkcja: Przedstawiciel / Doradztwo Aplikacj
Nazwisko: Tomasz Sadowski
Telefaks: +49 (0) 33 64 / 28 32 99
Mobil: +48 (0) 696 / 84 53 37
   
e-Mail: t.sadowski@nopa-valves.de

Herr Stobba Funkcja: Sprzedaż
Nazwisko: Pawel Stobba
Telefon: +49 (0) 33 64 / 28 32 43
Telefaks: +49 (0) 33 64 / 28 32 99
Mobil: +48 (0) 606 71 68 08
e-Mail: p.stobba@nopa-valves.de


Auftragswesen / Einkauf
Frau Grajcarek Funkcja Dział Handlowy, Fakturowanie, Dział Personalny
Nazwisko: Dörte Grajcarek (Dipl.-Betriebswirtin - FH)
Telefon: +49 (0) 33 64 / 28 32 10
Telefaks: +49 (0) 33 64 / 28 32 99
   
e-Mail: d.grajcarek@nopa-valves.de

Frau Guenther Funkcja Archiwizowanie,
Handel zagraniczny / Serwis
Nazwisko: Jenny Günther (Staatl. gepr. Betriebswirtin)
Telefon: +49 (0) 33 64 / 28 32 46
Telefaks: +49 (0) 33 64 / 28 32 99
   
e-Mail: j.guenther@nopa-valves.de


Serwis armatury
Herr Mytzka Funkcja: Kierownik Serwisu
Nazwisko: Robert Mytzka (Staatl. gepr. Betriebswirt)
Telefon: +49 (0) 33 64 / 28 32 42
Telefaks: +49 (0) 33 64 / 28 32 93
Mobil: +49 (0) 172 / 99 56 556
e-Mail: r.mytzka@nopa-valves.de

Herr Strauß Funkcja: Technik Serwisu
Nazwisko: Stephan Zimmer
   
   
   
e-Mail: s.zimmer@nopa-valves.de

Herr Strauß Funkcja: Monter Serwisu
Nazwisko: Marian Wenzel
   
   
   
e-Mail: m.wenzel@nopa-valves.de

Herr Strauß Funkcja: Monter Serwisu
Nazwisko: Alexander Langkabel
   
   
   
e-Mail: a.langkabel@nopa-valves.de

Herr Strauß Funkcja: Monter Serwisu
Nazwisko: Sebastian Dreblow
   
   
   
e-Mail: s.dreblow@nopa-valves.de


Księgowość
Frau Rosenow Funkcja: Księgowość (rozliczanie, fakturowanie)
Nazwisko: Susanne Rosenow
Telefon: +49 (0) 33 64 / 28 32 20
Telefaks: +49 (0) 33 64 / 28 32 99
   
e-Mail: s.rosenow@nopa-valves.de

Frau Rosenow Funkcja: Księgowość (rozliczanie, fakturowanie)
Nazwisko: Madlen Harwardt (Dipl.-Betriebswirtin - BA)
Telefon: +49 (0) 33 64 / 28 32 22
Telefaks: +49 (0) 33 64 / 28 32 99
   
e-Mail: m.harwardt@nopa-valves.de


Management jakości
Frau Guenther Funkcja Archiwizowanie,
Handel zagraniczny / Serwis
Nazwisko: Jenny Günther (Staatl. gepr. Betriebswirtin)
Telefon: +49 (0) 33 64 / 28 32 46
Telefaks: +49 (0) 33 64 / 28 32 99
   
e-Mail: j.guenther@nopa-valves.de


Magazyn/Logistyka
Herr Thamm Funkcja: Przyjmowanie i Wydawanie Towaru
Nazwisko: David Thamm
Telefon: +49 (0) 33 64 / 28 32 60
Telefaks: +49 (0) 33 64 / 28 32 99
   
e-Mail: d.thamm@nopa-valves.de
http://www.sims3gamer.com/wp-content/uploads/2010/04/Sims-3-Gamer-Console-Artwork-Fridge-Island.jpg